Informacje kontaktowe
Skontaktuj się z: Karolina Goliniewska
: Warszawa
Więcej informacji
Dla naszego klienta - międzynarodowej, prestiżowej firmy z siedzibą w Warszawie - poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. logistyki z jęz. greckim

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa klientów z rynku greckiego i polskiego zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi firmy poprzez rejestrowanie oraz procesowanie zamówień klientów otrzymanych przez telefon bądź drogą mailową w systemie SAP,
- monitorowanie i logistyczne koordynowanie otrzymanych zamówień,
- fakturowanie, kontrolowanie płatności oraz obiegu dokumentów,
- rozpatrywanie zgłaszanych reklamacji i udzielanie wszelkich wyjaśnień i potwierdzeń realizacji zamówień,
- ścisła współpraca z członkami innych zespołów w firmie tj. logistyka, marketing, sprzedaż,
- czuwanie nad prawidłowym przebiegiem realizacji zlecenia,

Wymagania:

- Biegła znajomość języka greckiego i polskiego w mowie i w piśmie,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Doświadczenie w obsłudze klienta oraz znajomość podstaw programu SAP będzie dodatkowym atutem,
- Bardzo dobry poziom komunikatywności oraz orientacja na klienta,
- Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu,
- Duża samodzielność,

Nasz klient oferuje:

- Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy,
- Dużą samodzielność i decyzyjność w codziennej pracy,
- Partnerską atmosferę pracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres karolina.goliniewska@people.com.pl z dopiskiem GRE/1015/KG.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).